Verseny eredmények kategória bejegyzései

IPPON SHOBU DIÁKOLIMPIA – ERCSI_2019.04.27

Eredmények:

Koczka Balázs Kihon Ippon kumite ezüst érem
Petrovics Jázmin Kihon Ippon kumite bronz érem
Illés Vivien Ippon Shobu kumite bronz érem

525 nevezés, négy küzdőtér, színvonalas mérkőzések jellemezték a versenyt.

Gratulálunk az eredményekhez a karatékáknak, edzőknek, szülőknek.

OSS
Janes Zsolt

Petrovics_JázminIllés_Vivien

 Koczka_Balázs

 

KUNMADARAS KUPA 2019.március 09. Kunhegyes

Gratulálunk az eredményekhez, csak így tovább!

Haladó IV. kategória IS kumite:
Illés Vivien III. hely

Haladó II. kategória kata:
Koczka Balázs III.hely
Koczka Benett IV. hely

Utánpótlás IV. kategória kihon ippon kumite:
Gál Balázs I. hely

Utánpótlás IV. kategória, kata és kihon ippon kumite:
Majoros Kitti II.hely

Utánpótlás III. kategória kata:
Zaja Dóra II. hely

Utánpótlás II. kategória kata, kihon ippon kumite:
Petrovics Jázmin I. hely

Utánpótlás II. kategória IS kumite:
Petrovics Jázmin II. hely

IMG_0810

III. SAINO KUPA IPPON SHOBU ORSZÁGOS KARATE BAJNOKSÁG: 2018. NOVEMBER 24. GÖDÖLLŐ:

Gratulálunk az eredményekhez:

Koczka Benett Kata 3. helyezés, Kihon Ippon Kumite 3. helyezés
Koczka Balázs Kata 4. helyezés
Petrovics Jázmin Kata 1. helyezés, Kihon Ippon Kumite 1. helyezés, IS Kumite 3. helyezés
Illés Vivien KATA 2. helyezés, IS Kumite 3. helyezés
Gál Balázs Kihon Ippon Kumite 1. helyezés
Zaja Dóri Kata 2. helyezés
Fenyő Ákos Kihon Ippon Kumite 3. helyezés

IV. PALÓC KARATE KUPA-2018.október 06.-Salgótarján

Gratulálunk az eredményekhez:

- Zaja Dóra – III. kcs UP KATA 4.hely
- Koczka Benett II. kcs.UP IS KUMITE 4. hely
- Gál Balázs IV. kcs UP KATA 3. hely
- Koczka Balázs II. kcs haladó Kihon Ippon Kumite és KATA 3.hely 
- Petrovics Jázmin II.kcs UP KATA és Kihon Ippon Kumite 1. hely
- Illés Vivien IV. kcs Haladó Ippon Shobu Kumite 1. hely

Mátrai Karate-do SE 6. háziverseny

Kedves Karatékák, Tisztelt Szülők!

A Mátrai Karate-do SE 6. alkalommal rendezte meg Ippon Shobu versenyszabályok szerinti háziversenyét, ahol a következő eredmények születtek:

Gyermekek:
Kihon
I. Petrovics Jázmin
II. Zaja Dóra
III.Koczka Benett

Kata:
I. Petrovics Jázmin
II. Zaja Dóra
III.Koczka Benett

Kumite:
I. Petrovics Jázmin
II. Zaja Dóra
III.Koczka Benett

Serdülő 1:
Kata 
I. Illés Vivien 
II. Koczka Balázs
III. Uhrin Alexandra
IV. Szabó Anna

Kumite 
I. Uhrin Alexandra
II. Illés Vivien
III. Szabó Anna
III. Koczka Balázs

Serdülő 3 
Kata 
I. Fenyő Ákos
II. Kovács Marcell
III. Sedulyák Bence

Kumite 
I. Fenyő Ákos
II. Kovács Marcell
III. Sedulyák Bence

Felnőttek:
Kata
I. Hajdara Noel
II. Hovanyecz Ferenc
III. Szabó Henrietta

Kumite 
I. Hajdara Noel 
II. Hovanyecz Ferenc
III. Szabó Henrietta

A SE elnöksége gratulál mindenkinek az elért eredményhez.
Köszönet a felkészítőknek, bíróknak és a szülőknek az aktív részvételért.

MKSE elnöksége

47571253_10210501645016999_2168753227992924160_n

I.SAINO KUPA – 2016.december 10.

untitled-2

Tegnap került megrendezésre az I.SAINO KUPA. Négy versenyzőnk hozott el 7 érmet, gratulálunk nekik:

Ssz. Név Kor-csoport Versenyszám
KIHON KATA Kihon Ippon Ippon Shobu
1. Koczka Balázs HI   III. hely III. hely  
2. Füleki Felícián UIV   IV. hely    
3. Frecskó Attila HV   II. hely   II. hely
4. Illés Vivien HIII   II.hely II. hely  

IV. MKSE házi verseny

Gratulálunk a versenyzőknek, az eredményeket az alábbi táblázatban foglaltuk össze:

 

   Név Kihon Kata Kumite
8 év alatt Illés Márton III. hely III. hely  
Koczka Benett II. hely II. hely  
Koczka Balázs I. hely I. hely  
8-14 év között Leány Illés Vivien   I. hely I. hely
Uhrin Alexandra   II. hely II. hely
Zaja Dóra   III. hely III. hely
Fiú Balázs Bence   III. hely III. hely
Budai Dávid István   I. hely I. hely
Füleki Felícián   III. hely III. hely
Koczka Ádám   II. hely II. hely
Felnőtt Női Fehér Éva   I. hely I. hely
Illés Vivien   II. hely II hely
Szabó Henrietta   III. hely III. hely
Káposzta Dorotea   III. hely  
 Férfi Hovanyecz Ferenc   III. hely  
Illés Szabolcs   III. hely  
Petrovics Viktor   I. hely II. hely
Rucska Dániel     III. hely
Tasi Attila     I. hely
Zaja Gyula   II. hely III. hely